Monday, 2024-04-22, 11:52:23
Welcome Guest | RSS
 
Seljublje-info
Home | Nikolija Jovanović: Nisam kriva za raskid Milana i Rade! - Forum | Sign Up | Log In
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Ostalo » Estrada » Nikolija Jovanović: Nisam kriva za raskid Milana i Rade!
Nikolija Jovanović: Nisam kriva za raskid Milana i Rade!
JokerDate: Saturday, 2013-01-12, 4:08:51 | Message # 1
Clan I
Grupa: Administrators
Poruka: 16
Awards: 0
Populacija: 0
Milan i ja nismo zajedno niti je ikada ičega bilo između nas! Uz to, ne zalazim u tuđe veze, a ponajmanje se igram sa tuđim dečacima - kaže Nikolija Jovanović.

Nakon što su posle četiri godine Milan Stanković i Rada Manojlović raskinuli vezu, za koju mnogi smatraju da je bila samo PR priča, kao glavni krivac za njihov raskid navodi se Nikolija Jovanović, ćerka Vesne Zmijanac, sa kojom je Milan navodno varao Radu.

Međutim, Nikolija to kategorički demantuje, i tvrdi da su Stanković i ona samo prijatelji, ništa više od toga.

- Milan i ja nismo zajedno niti je ikada ičega bilo između nas! Uz to, ne zalazim u tuđe veze, a ponajmanje se igram sa tuđim dečacima! Milan je mamin dobar prijatelj, samim tim i moj. Da, izašli smo jedne večeri da se provedemo nakon što sam diplomirala, i to je to – kaže Nikolija.
 
Forum » Ostalo » Estrada » Nikolija Jovanović: Nisam kriva za raskid Milana i Rade!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:


Copyright MyCorp © 2024

Make a free website with uCoz